intemp-installation

Det är bara kris tills ni kontaktat oss.

intemp-installation

   RING

     MAILA

Det är bara kris
tills ni ringt oss

Vi hjälper dig få rätt klimat

Vi hjälper dig när värmen eller kylan felar. Alla våra tekniker är utbildade och certifierade kyl- och värmepumpstekniker. Vi vill inte gärna skryta men vi har nog sett varenda typ av kylanläggning och värmepump på marknaden. Det gör att du kan vara trygg med att vi löser din kris. Vi är officiella serviceombud för NIBE, IVT och Panasonic.

Och du, vi har jour!

Kontakt

Behöver du service och vill komma i kontakt med oss?
Ring eller maila oss service@intemp.se

0522-65 33 55

0522-65 33 55

Jour

0703-33 14 89

Jourtelefon når du mellan klockan 16:00-20:00 på vardagar och mellan klockan 10:00-18:00 på helgdagar.

Det är vi som är Intemp.

personal-intemp
Fredrik Johansson

VD
0702-99 10 58
fj@intemp.se

personal-intemp
Victoria Samuelsson

Ekonomi
0522-50 63 55
victoria@intemp.se

patrick-intemp
Patrick Ström

Försäljning
0522-44 81 13
patrick.strom@intemp.se

personal-intemp
Joakim Eriksson

Arbetsledare Kyla
0522-65 33 52
joakim.eriksson@intemp.se

personal-intemp
Jeanette Chalto

Arbetsledare Värme
0522-65 33 55
jeanette@intemp.se

cecilia-intemp
Cecilia Ejdelund

Administratör
0522-65 33 55
ce@intemp.se

personal-intemp
Hannah Andersson

Lager
0522-65 33 56
lager@intemp.se

personal-intemp
Janne Olsson

Försäljning & värmepumpstekniker
0522-44 81 06
janne@intemp.se

personal-intemp
Michael Welke

Försäljning & värmepumpstekniker
0522-44 81 03
michael@intemp.se

personal-intemp
Robert Andersson

Värmepumpstekniker
0522-44 81 02
robert@intemp.se

personal-intemp
Lars-Erik Bengtsson

Värmepumpstekniker
0522-44 81 04
lars-erik@intemp.se

personal-intemp
Jonas Ryberg

Värmepumpstekniker
0522-44 81 05
jonas@intemp.se

personal-intemp
Victor Olsson

Värmepumpstekniker
0522-44 81 11
victor.olsson@intemp.se

personal-intemp
Joakim Haraldsson

Kyltekniker
0522-44 81 01
joakim@intemp.se

personal-intemp
Anders Ödman

Kyltekniker
0522-44 81 08
anders@intemp.se

personal-intemp
Fredrik Johansson

Kyltekniker
0522-44 81 09
fredrik@intemp.se

personal-intemp
Patrik Lappalainen

Kyltekniker
0522-44 81 07
patrik@intemp.se

personal-intemp-christian
Christian Grönroos

Kyltekniker
0522-44 81 16
cg@intemp.se

personal-intemp
Robert Klasson

Montör Värme/VVS
0522-44 81 12
robert.klasson@intemp.se

personal-intemp
Linus Melin

Projektledare Solceller
0522-44 81 15
lm@intemp.se

sebastian-intemp-personal
Sebastian Nätterlund

Montör Solceller
0522-44 81 17
sn@intemp.se

Vill du bli uppringd?

Värme Kyla Solceller Service Storkök Kontakt