0522
65 33 55

Det är bara kris tills ni ringt oss.

   RING

     MAILA

Det är bara kris
tills ni ringt oss

Vi hjälper dig få rätt klimat

Vi hjälper dig när värmen eller kylan felar. Alla våra tekniker är utbildade och certifierade kyl- och värmepumpstekniker. Vi vill inte gärna skryta men vi har nog sett varenda typ av kylanläggning och värmepump på marknaden. Det gör att du kan vara trygg med att vi löser din kris. Vi är officiella serviceombud för NIBE, IVT och Panasonic.

Och du, vi har jour!

Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss? Ring oss på:

0522-65 33 55

0522-65 33 55

Övriga kontaktvägar:

Service
0522-65 33 53
service@intemp.se

Jour
0703-33 14 89
(20.00 på vardagar, 18.00 på helger)

Fakturafrågor
0522-50 63 55
victoria@intemp.se

Försäljning värme
0522-65 33 52
joakim.eriksson@intemp.se

Försäljning kyla:
0522-65 33 52
joakim.eriksson@intemp.se

Försäljning Inkitchen (Storkök)
0522-65  33 51
peter@intemp.se

Inköp
0522-65 33 52
joakim.eriksson@intemp.se

VD
Joakim Eriksson
0768-02 07 66

Det är vi som är Intemp.

Joakim Eriksson

VD / Inköp
Tel: 0768-02 07 66
E-post: joakim.eriksson@intemp.se

Fredrik Johansson

Kyltekniker

Michael Bratt
Victoria Samuelsson

Ekonomi
0522-50 63 55
victoria@intemp.se

Victor Olsson

Kyl- och värmepumpstekniker

Jeanette Chalto

Serviceledare
0522-65 33 53
jeanette@intemp.se

Janne Olsson

Säljare Värmepumpar & Kyl- och värmepumpstekniker
0701-90 22 20
janne@intemp.se

Lars-Erik Bengtsson

Kyl- och värmepumpstekniker

Dan Johansson

Kyltekniker

Joakim Haraldsson

Kyltekniker

Robert Anderson

Kyl- och värmepumpstekniker

Peter Arvidsson

Säljare Storkök (Inkitchen)
0705-55 32 22
peter@intemp.se

Michael Welke

Kyl- och värmepumpstekniker

Anders Ödman

Kyltekniker

Jonas Ryberg

Kyl- och värmepumpstekniker

Ring oss på

0522-65 33 55

Eller föredrar du att bli uppringd?

Värme Kyla Solceller Service Kontakt Storkök